Skip to main content Skip to search Skip to navigation

FunCakes

NewCakes BV
Bruynvisweg 3
1531 AX Wormer
Niederlande www.newcakes.nl


In stock
FunCakes Fondant -Bright White- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20100
GTIN:
8720143514180
HAN:
F20100
Manufacturer:
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,28 kg
3,20 € *
12,80 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Raven Black- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20135
GTIN:
8720143514432
HAN:
F20135
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Stone Grey- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20160
GTIN:
8720143514531
HAN:
F20160
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Maroon Brown- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20150
GTIN:
8720143514494
HAN:
F20150
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Bright White- 1kg
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20500
GTIN:
8720143515095
HAN:
F20500
Manufacturer:
Shipping weight:
1,07 kg
Item weight:
1,00 kg
11,20 € *
11,20 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Spring Green- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20115
GTIN:
8720143514364
HAN:
F20115
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
Top rated
FunCakes Fondant -Mellow Yellow- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20145
GTIN:
8720143514470
HAN:
F20145
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
Review:
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
Top rated
FunCakes Fondant -Sea Blue- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20130
GTIN:
8720143514418
HAN:
F20130
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
Review:
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Natural Beige- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20165
GTIN:
8720143514555
HAN:
F20165
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Fire Red- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20120
GTIN:
8720143514371
HAN:
F20120
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Low stock level
Top rated
FunCakes Fondant -Baby Blue- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20210
GTIN:
8720143514739
HAN:
F20210
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
Review:
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Cake Box -Blanco 30x30x15cm- pk/25
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F80190
GTIN:
8720143519444
HAN:
F80190
Manufacturer:
Shipping weight:
0,15 kg
Item weight:
0,15 kg
3,00 € *
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Denim Blue- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20180
GTIN:
8720143514616
HAN:
15671
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Pretty Pink- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20190
GTIN:
8720143514654
HAN:
F20190
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Cake Drum Round Ø30,5cm
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F80895
GTIN:
8720143518645
HAN:
F80895
Manufacturer:
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,30 kg
3,80 € *
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Forest Green- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20175
GTIN:
8720143514593
HAN:
F20175
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Sweet Pink- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20110
GTIN:
8720143514357
HAN:
F20110
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Fancy Violet- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20195
GTIN:
8720143514678
HAN:
F20195
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Essbarer Kleber - 22 Gramm
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F54750
GTIN:
8720512690576
HAN:
F54750
Manufacturer:
Shipping weight:
0,03 kg
Item weight:
0,02 kg
2,50 € *
125,00 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Rolfondant -Teddy Bear Brown- 250g
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20245
GTIN:
8720143514838
HAN:
F20245
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Mystic Turquoise- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20205
GTIN:
8720143514715
HAN:
F20205
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Mandelhaltige Zuckermasse Grass Green -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F28115
GTIN:
8720512692259
HAN:
F28115
Manufacturer:
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,28 kg
4,80 € *
19,20 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Edible FunColours Brush Food Pen - Black
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F45500
GTIN:
8720512692051
HAN:
F45500
Manufacturer:
Shipping weight:
0,01 kg
Item weight:
0,00 kg
3,10 € *
Low stock level
In stock
FunCakes Edible FunColours Gel - Black 30g
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F44105
GTIN:
8720512691238
HAN:
F44105
Manufacturer:
Shipping weight:
0,04 kg
Item weight:
0,03 kg
3,90 € *
130,00 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Tortenschachtel -Blanco 25.5x25.5x25cm- Pkg/1
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F80160
GTIN:
8720143519390
HAN:
F80160
Manufacturer:
Shipping weight:
0,24 kg
Item weight:
0,24 kg
5,50 € *
Low stock level
In stock
FunCakes Mix für Buttercreme 1kg
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F10560
GTIN:
8720143514005
HAN:
F10560
Manufacturer:
Shipping weight:
1,00 kg
Item weight:
1,00 kg
8,70 € *
8,70 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Cake Dummy Rund Ø15 cm x 15 cm
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F82290
GTIN:
8720512696103
HAN:
F82290
Manufacturer:
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
2,60 € *
Low stock level
In stock
FunCakes Gum Paste Weiß -250 g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20790
GTIN:
8720143515330
HAN:
F20790
Manufacturer:
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,28 kg
4,20 € *
16,80 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Rolfondant -Tiger Orange- 250g
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20250
GTIN:
8720143514852
HAN:
F20250
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Mandelhaltige Zuckermasse Aqua Blue -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F28130
GTIN:
8720512692280
HAN:
F28130
Manufacturer:
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,28 kg
4,80 € *
19,20 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Pastel Lilac- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20125
GTIN:
8720143514401
HAN:
F20125
Manufacturer:
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,28 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes CMC - Tylo Pulver -60 g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F54605
GTIN:
8720512696561
HAN:
F54605
Manufacturer:
Shipping weight:
0,13 kg
Item weight:
0,13 kg
4,70 € *
78,33 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Mix für Biskuit Deluxe 1kg
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F10500
GTIN:
8720143513480
HAN:
F10500
Manufacturer:
Shipping weight:
1,00 kg
Item weight:
1,00 kg
8,10 € *
8,10 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Cake Dummy Rund Ø20 cm x 15 cm
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F82295
GTIN:
8720512696110
HAN:
F82295
Manufacturer:
Shipping weight:
0,08 kg
Item weight:
0,08 kg
3,60 € *
Available immediately
In stock
FunCakes Mix für Biskuit Deluxe 5kg -Eimer-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F10800
GTIN:
8720143513497
HAN:
F10800
Manufacturer:
Shipping weight:
4,00 kg
Item weight:
4,00 kg
28,10 € *
7,02 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Cake Board Round Ø22,5cm
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
FC922RD
GTIN:
5020005057798
HAN:
FC922RD
Manufacturer:
Shipping weight:
0,08 kg
Item weight:
0,08 kg
1,60 € *
Available immediately
In stock
FunCakes Rollfondant Elfenbein -Elegant Ivory- 250g
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20105
GTIN:
8720143514340
HAN:
F20105
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,20 € *
12,80 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Pastel Blue- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20220
GTIN:
8720143514753
HAN:
F20220
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Ausgerollte Rollfondant Disc Weiß -Bright White-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20700
GTIN:
8720143515224
HAN:
F20700
Manufacturer:
Shipping weight:
0,54 kg
Item weight:
0,54 kg
9,00 € *
20,93 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Cake Drum Round Ø33cm
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F80810
GTIN:
8720143518751
HAN:
F80810
Manufacturer:
Shipping weight:
0,34 kg
Item weight:
0,34 kg
4,20 € *
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Tropical Orange- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20140
GTIN:
8720143514456
HAN:
F20140
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Tortenschachtel -Blanko 25cm x 25cm x 15cm- pkg/1
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F80180
GTIN:
8720143519406
HAN:
F80180
Manufacturer:
Shipping weight:
0,12 kg
Item weight:
0,12 kg
3,00 € *
Low stock level
In stock
FunCakes Cake Dummy Rund Ø25 cm x 15 cm
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F82300
GTIN:
8720512696127
HAN:
F82300
Manufacturer:
Shipping weight:
0,13 kg
Item weight:
0,13 kg
5,00 € *
Available immediately
In stock
FunCakes Edible FunColours Gel - Pink 30g
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F44110
GTIN:
8720512691245
HAN:
F44110
Manufacturer:
Shipping weight:
0,04 kg
Item weight:
0,04 kg
3,70 € *
123,33 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Gum Paste Weiß -1kg-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20795
GTIN:
8720143515347
HAN:
F20795
Manufacturer:
Shipping weight:
1,06 kg
Item weight:
1,00 kg
15,70 € *
15,70 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Botanical Green- 250g
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20255
GTIN:
8720143514876
HAN:
F20255
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
3,40 € *
13,60 € per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Cake Dummy Rund Ø10 cm x 15 cm
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F82285
GTIN:
8720512696097
HAN:
F82285
Manufacturer:
Shipping weight:
0,02 kg
Item weight:
0,02 kg
1,60 € *
Available immediately
In stock
FunCakes Cake Dummy round 10cm -Ø20cm-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F82040
GTIN:
8720143519192
HAN:
F82040
Manufacturer:
Shipping weight:
0,06 kg
Item weight:
0,06 kg
3,20 € *
Low stock level
In stock
FunCakes Edible FunColours Gel - Brown 30g
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
FC50090
GTIN:
8720512691306
HAN:
FC50090
Manufacturer:
Shipping weight:
0,04 kg
Item weight:
0,03 kg
3,90 € *
130,00 € per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Cake Drum Round Ø30,5cm -Black-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F80945
GTIN:
8720143518744
HAN:
F80945
Manufacturer:
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,30 kg
5,10 € *
Low stock level