Skip to main content Skip to search Skip to navigation

Dekorieren


Top rated
FunCakes Fondant -Baby Blue- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20210
GTIN:
8720143514739
HAN:
F20210
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
Review:
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Botanical Green- 250g
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20255
GTIN:
8720143514876
HAN:
F20255
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Denim Blue- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20180
GTIN:
8720143514616
HAN:
15671
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Fancy Violet- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20195
GTIN:
8720143514678
HAN:
F20195
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Fire Red- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20120
GTIN:
8720143514371
HAN:
F20120
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Forest Green- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20175
GTIN:
8720143514593
HAN:
F20175
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Lime Green- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20155
GTIN:
8720143514517
HAN:
F20155
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Maroon Brown- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20150
GTIN:
8720143514494
HAN:
F20150
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
Top rated
FunCakes Fondant -Mellow Yellow- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20145
GTIN:
8720143514470
HAN:
F20145
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
Review:
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Mystic Turquoise- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20205
GTIN:
8720143514715
HAN:
F20205
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Pastel Blue- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20220
GTIN:
8720143514753
HAN:
F20220
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Pastel Yellow- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
FC97985
GTIN:
8718531938250
HAN:
FC97985
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
36,13 kr *
144,51 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Pretty Pink- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20190
GTIN:
8720143514654
HAN:
F20190
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Raven Black- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20135
GTIN:
8720143514432
HAN:
F20135
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
Top rated
FunCakes Fondant -Sea Blue- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20130
GTIN:
8720143514418
HAN:
F20130
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
Review:
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Spring Green- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20115
GTIN:
8720143514364
HAN:
F20115
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Stone Grey- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20160
GTIN:
8720143514531
HAN:
F20160
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Tropical Orange- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20140
GTIN:
8720143514456
HAN:
F20140
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Bright White- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20100
GTIN:
8720143514180
HAN:
F20100
Manufacturer:
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,28 kg
36,13 kr *
144,51 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Pastel Lilac- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20125
GTIN:
8720143514401
HAN:
F20125
Manufacturer:
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,28 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
Massa Ticino Tropic Rollfondant 250g - Blau
Manufacturer information:
CARMA
 
, , 
SKU:
50371
GTIN:
8711177663111
HAN:
50371
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
79,03 kr *
316,12 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
Massa Ticino Tropic Rollfondant 250g - Gelb
Manufacturer information:
CARMA
 
, , 
SKU:
50361
GTIN:
8711177662688
HAN:
50361
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
50,80 kr *
203,22 kr per 1 kg
Available immediately
Top rated
Massa Ticino Tropic Rollfondant 250g - Rot
Manufacturer information:
CARMA
 
, , 
SKU:
50351
GTIN:
8711177663128
HAN:
50351
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
Review:
56,45 kr *
225,80 kr per 1 kg
Available immediately
Top rated
Massa Ticino Tropic Rollfondant 250g - Schwarz
Manufacturer information:
CARMA
 
, , 
SKU:
50341
GTIN:
8711177662725
HAN:
5034151
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
Review:
50,80 kr *
203,22 kr per 1 kg
Low stock level
Top rated
Massa Ticino, Tropic - Rollfondant 2,5 kg
Manufacturer information:
CARMA
 
, , 
SKU:
50313_1
GTIN:
7610315503139
HAN:
50313
Manufacturer:
Shipping weight:
2,50 kg
Item weight:
2,50 kg
Review:
282,25 kr *
112,90 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
Massa Ticino, Tropic - Rollfondant 7 kg MHD-09.2021
Manufacturer information:
CARMA
 
, , 
SKU:
50311
GTIN:
8711177662831
HAN:
5031
Manufacturer:
Shipping weight:
7,00 kg
Item weight:
7,00 kg
677,40 kr *
96,76 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
Massa Ticino, Tropic - Rollfondant 7 kg MHD-09.2021
Manufacturer information:
CARMA
 
, , 
SKU:
5031
GTIN:
7610315503115
HAN:
5031
Manufacturer:
Shipping weight:
7,00 kg
Item weight:
7,00 kg
677,40 kr *
96,76 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
SmartFlex Modelling Paste White Vanilla Flavour 250g
Manufacturer information:
SmartFlex
 
, , 
SKU:
SMF030
GTIN:
5999566812026
HAN:
SMF030
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
51,93 kr *
207,74 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
Produktbeschreibung FunCakes Sugar Paste Bella Blue 250 g
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20345
GTIN:
8721154443162
HAN:
21590
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Sugar Paste Midnight Blue 250 g
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20340
GTIN:
8721154443155
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Forest Green- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20290
GTIN:
8720512698015
HAN:
F20290
Manufacturer:
Shipping weight:
0,26 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Low stock level
In stock
FunCakes Fondant -Lime Green- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20300
GTIN:
8720512698039
HAN:
F20300
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
38,39 kr *
153,54 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
FunCakes Fondant -Sweet Pink- -250g-
Manufacturer information:
FunCakes
 
, , 
https://funcakes.com/
SKU:
F20265
GTIN:
8720512695519
HAN:
18411
Manufacturer:
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,28 kg
40,64 kr *
162,58 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
Massa Ticino Rollfondant - Schwarz - Pitch Black 1kg
Manufacturer information:
Massa Ticino
 
, , 
SKU:
5034251
GTIN:
7610315003608
HAN:
5034251
Manufacturer:
Shipping weight:
1,00 kg
Item weight:
1,00 kg
169,35 kr *
169,35 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
SmartFlex Fondant Baby Blau Velvet 250g
Manufacturer information:
SmartFlex
 
, , 
SKU:
SMF006
GTIN:
5999566811555
HAN:
SMF006
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
42,90 kr *
171,61 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
SmartFlex Fondant Blau Velvet 250g
Manufacturer information:
SmartFlex
 
, , 
SKU:
SMF005
GTIN:
5999566811548
HAN:
SMF005
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
42,90 kr *
171,61 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
SmartFlex Fondant Gelb Velvet 250g
Manufacturer information:
SmartFlex
 
, , 
SKU:
SMF009
GTIN:
5999566811524
HAN:
SMF009
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
42,90 kr *
171,61 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
SmartFlex Fondant Grün Velvet 250g
Manufacturer information:
SmartFlex
 
, , 
SKU:
SMF008
GTIN:
5999566811586
HAN:
SMF008
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
42,90 kr *
171,61 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
Smartflex Fondant Kürbis Orange Velvet 250g
Manufacturer information:
SmartFlex
 
, , 
SKU:
SMF023
GTIN:
5999566812101
HAN:
SMF023
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
42,90 kr *
171,61 kr per 1 kg
Available immediately
In stock
SmartFlex Fondant Rot Velvet 250g
Manufacturer information:
SmartFlex
 
, , 
SKU:
SMF003
GTIN:
5999566811463
HAN:
SMF003
Manufacturer:
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
42,90 kr *
171,61 kr per 1 kg
Available immediately

Items 1 - 40 of 50